Naše kamna. Na tom, kdo vaše kamna vyrábí, hodně záleží.

napady a zajistit nejvyšši kvalitu v každem vyrobnim kroku. Jsme spokojeni pouze s těmi Jako rodinna firma mame silu důsledně prosazovat sve vlastni nejlepšimi a zavazali jsme se k uplatňovani přisnych norem na každy detail našich vyjimečnych kamen. Věřime v odvahu a kreativitu v procesu. Pokračujeme ve vyvoji našeho řemesla. Tak vytvařime kamna, ktera jsou jedinečna a odlišna svym designem a funkčnosti.

Jak pracujeme

Na tom, kdo vaše kamna vyrábí, hodně záleží.

V HASE pracuje 200 kvalifikovanych a oddanych zaměstnanců, kteři vyraběji krasna kamna. Zaleži jim na tom, abyste se mohli těšit z krasneho ohně, ktery prohřeje vaš domov.

Proč kamna Hase

Zakladatel HASE.

Strůjcem myšlenky kamen HASE je architekt Walter Blasius. V polovině 70. let postavil prvni HASE pro svůj domov, protože nemohl najit kamna, ktera by splňovala jeho vize a očekavani. Od te doby jsme byli vedeni myšlenkou Waltera Blasia, ktery stavěl kamna splňujici nejvyšši standardy kvality, spolehlivosti a přesnosti. Ztělesňujeme nezavislost, tradični řemeslne dovednosti, inovace, kreativitu, svobodu a neustaly rozvoj a zdokonalovani našeho řemesla. Jsme přesvědčeni, že nebudete schopni najit lepši kamna.

Prodejní místa


Krbová kamna vyrábí HASE již více než 40 let v německém městě Trier. Přitom jsou kombinovány nejmodernější výrobní postupy s poctivou ruční prací a tak vznikají krbová kamna 100% "made in Germany". Ten kdo se rozhodne pro krbová kamna HASE, ten získá více než jen jeden benefit. Může se spolehnout na nejlepší kvalitu výroby a design, který je nadčasový a elegantní pro každý interiér. V manufaktuře HASE jsou kamna vyráběna s velkým důrazem na detail. Proto si všechny procesy výroby realizují v HASE sami. Keramika kachlí se vyrábí tradiční ruční prací, stejně tak žáruvzdorné tvarovky, které slouží jako vystýlka ohniště a stejně tak i krbová kamna. Tak může HASE zajistit, že krbová kamna kdykoliv plní nejvyšší standardy na kvalitu a design. To dělá kamna HASE jedinečnými. Krbová kamna od HASE jsou dostupná v mnoha modelech, tvarech a barvách. S keramikou, mastkem a nebo s čistou ocelí ve čtyřech metalických barvách. HASE má ta správná kamna pro jakýkoliv interiér a stejně tak i pro nízkoenergetické domy. Mnohá krbová kamna jsou nezávislá na přívodu vzduchu z místnosti a jsou testována podle Německého institutu pro stavební techniku DIBt.