Vše mluví ve prospěch krbových kamen od Hase.
Tak Vám to také řekneme.

Přesvědčení

Naše kamna vyrábíme v Německu v naší továrně ve městě Trier. Tradice a ruční výroba se zde potkává s nejmodernějšími výrobními procesy a výsledkem jsou kamna nejvyšší kvality. Díky více než 170 zaměstnancům pracujeme ruku v ruce s jedním cílem – vyrobit nejlepší kamna pro Váš domov.

Nadčasovost

Design našich kamen je navržen tak, aby byl jednoduchý a krásný. Důkazem nadčasového a propracovaného vzhledu jsou i mnohá ocenění za design. To nás jen utvrzuje v přesvědčení, že při navrhování kamen nelze dělat žádné kompromisy.

Řemeslnost

Keramika je vyráběna ručně, každý kus kamen je originál. Dosud jsme nepočítali kolik je potřeba šroubů a svárů do jedněch kamen Hase, ale víme, že je to přesně tolik, kolik je potřeba k vyrobení opravdu dobrých kamen. 

Tradice

Naše kamna jsou vyráběna 100% v Německu. 100% u nás, v naší manufaktuře vyrábíme z robustních ocelových plátů tělesa kamen. Formujeme, svařujeme, lakujeme a šroubujeme.Děláme si všechno sami, a proto známe naše kamna až do těch nejmenších detailů - od prvního náčrtu až po krásný, první oheň.

Účinnost

Naše kamna mají velmi nízkou spotřebu dřeva s účinností více než 80%. Dřevo, které je spáleno v našich kamnech, uvolňuje jen minimální množství oxidu uhličitého a téměř žádný jemný prach.

Hospodárnost

Šetrná k životnímu prostředí. Kamna Hase spalují dřevo tak efektivně, že hodnoty CO a jemného prachu jsou mnohem nižší než požadované limity.

Čistota

V každých kamnech Hase přivádíme vzduch přesně tam, kde je potřeba – díky sofistikovanému systému vzduchových kanálů, speciálně vyvinutému pro každý model kamen. S regulátorem vzduchu lze plameny ohně přesně řídit a spalování v našich kamnech je vždy čisté.

Krása

V kamnech Hase vždy hoří krásný a výrazný oheň. Pro každá kamna Hase přizpůsobíme technologii hoření přesně na příslušný tvar a velikost topeniště, takže máte vždy čistý pohled na váš oheň. Naše kamna mají krásný tvar a zůstavají čistá, je to umělecké dílo které dokážeme perfektně zvládnout. Pro oheň, který vás zve k užívání.

Jistota

Kvalita našich kamen je trvalá a kamna Vám budou sloužit po mnoho let. Proto počítáme s tím, že po celou tuto dobu zajistíme, aby byly k dispozici náhradní komponenty. Kdykoliv budete potřebovat náhradní díl, obraťte se na Vašeho autorizovaného prodejce Hase v dané lokalitě.