Technologie iQ: inteligentní software a automatická regulace vzduchu zajišťují, že oheň v kamnech hoří čistěji než kdy před tím.

Extrémně účinný.
a s nízkými emisemi.

Technologie iQ nepřetržitě analyzuje teplotu spalovací komory a reguluje průtoky vzduchu a teplotu. Dodávka kyslíku je dokonale vyvážená. Oheň hoří extrémně čistě a je mimořádně krásný.

Aplikace kamna.

Aplikace monitoruje výkon kamen. Optimální čas na přiložení
dřeva je zobrazen jak v kamnech, tak v aplikaci.

The iQ app provides up-to-the-second information on the burning quality of the stove. It displays the performance of the fire with regard to emission behaviour and energy efficiency. The app displays the perfect time to add wood, gives tips on firing up the stove, and lets you quickly access the operating and installation instructions as well as the stove’s serial number at any time.

Snadná údržba.
Jednoduché, snadné a pohodlné

Všechny komponenty iQ jsou dlouhodobě testovány na odolnost. Na spalinové potrubí nejsou požadovány žádné další konstrukční požadavky. Celá technologie je umístěna v kamnech.

Chytré.
je proaktivní.

Technologie iQ detekuje a přizpůsobuje se geografickým okolnostem, zvláštním komínovým situacím, problémům s kvalitou paliva a aktuálním povětrnostním podmínkám.

Kamna na technologii

umí víc:

iQ+ vylepšuje technologii iQ o katalytickou technologii v těle kamen.

Nejnižší hodnoty emisí během každé spalovací fáze.

Nevyžadují se žádné konstrukční změny.
Nejsou potřeba žádné odlučovače prachu.

Výsledky měření stejně jako v laboratoři.

Konstruujeme inteligentní kamna.

Již více než 40 let vyrábíme v HASE ta nejlepší kamna. Přímo v naší manufaktuře v Trieru. Udržitelné, regionální a vyvinuté na základě našich rozsáhlých zkušeností a odborných znalostí. Věříme v budoucnost čistě hořících kamen. A že ruční práce a inovace patří k sobě. Na inovaci hoření jsme pracovali s odhodláním a vášní. Dosáhli jsme svého cíle: Kamna HASE s technologií iQ. Kamna jsou vybavena automatickým ovládáním vzduchu a inteligentním softwarem, který zajišťuje extrémně efektivní a čisté spalování. Všechna kamna iQ jsou kompletně vyrobvená v Německu, v kamnářské manufaktuře HASE v Trieru.