Co umíme opravdu dobře je vyrábět krbová kamna.

V naší manufaktuře ve měste Trier pracujeme každý den s jedním cílem, pro váš domov chceme nejhezčí oheň. Proto děláme všechno sami – od prvního návrhu našich kamen, přes všechny práce s ocelí až po výrobu keramiky. Nejideálnejší je souhra řemesla a vášně.

Náš design je ručně tvořený

Nic nenecháváme náhodě a už vůbec ne design našich krbových kamen. Každý detail a každá proporce jsou promyšlené. Nadčasový a dokonalý design ve spojení s vysokou funkčností vytvářejí nejkrásnější oheň v jedné perfektní podobě krbových kamen HASE.

Naše krbová kamna si vyrábíme sami.

Více jak 35 let vyrábíme krbová kamna HASE v naší manufaktuře v německém městě Trier. Spojujeme nejmodernější výrobní metody se solidní ruční prací. Každá samostatná ocelová část vašich krbových kamen se řeže, tvaruje a zpracovává u nás. "100% vyrobeno v Německu".

Zkonstruovat krbová kamna Hase, to je věc kvality.

V každých našich krbových kamnech je ukryta nespočetná námaha. Od skutečných profesionálů, kteří vkládají do své práce vášeň a kompetence, ladí a řeší každý detail. V naší manufaktuře se kvalita spojuje do jednoho velkého celku - unikátních krbových kamen HASE.

Výroba keramiky je skutečné řemeslo.

Keramiku pro naše krbová kamna vyrábíme tradičně z vody, hlíny a šamotu, s velkou dávkou řemeslné zručnosti, trpělivosti při formování, sušení a vypalování. Každá kachle je mistrovské dílo a dodává kamnům osobitý vzhled.

Naše krbová kamna jsou důkazem naší schopnosti.

Každá krbová kamna, která vzniknou v naší manufaktuře, jsou nositelem našich znalostí a zkušeností. Jsou výsledkem naší týmové práce a s tím souvisí i naše nároky na práci, nejvyšší kvalitu a spolehlivost.