LIMA

Dokonalé spojení tvaru a funkce. To jsou naše krbová kamna LIMA. Plne vybavená kvalitní, rucne vyrábenou keramikou.Dokonalé spojení tvaru a funkce. To jsou naše krbová kamna LIMA. Plne vybavená kvalitní, rucne vyrábenou keramikou.

 

TITEL

Technologie iQ přináší revoluci v hoření krbových kamen na dřevo. Díky našemu inteligentnímu softwaru a automatické regulaci hoření je oheň a spaliny čistší než kdykoli předtím.Technologie iQ přináší revoluci v hoření krbových kamen na dřevo. Díky našemu inteligentnímu softwaru a automatické regulaci hoření je oheň a spaliny čistší než kdykoli předtím.

Více k Technologie iQ

 

TITEL

iQ+ vylepšuje technologii iQ o katalytickou technologii v těle kamen. Certifikováno ekoznačkou „Blue Angel“

Více k Technologie iQ

Lima

Hauteur 126 cm · Largeur 47 cm · Profondeur 47 cm · Puissance: 6,0 kW

A+

Aplikace kamna

The iQ app provides up-to-the-second information on the burning quality of the stove. It displays the performance of the fire with regard to emission behaviour and energy efficiency. The app displays the perfect time to add wood, gives tips on firing up the stove, and lets you quickly access the operating and installation instructions as well as the stove’s serial number at any time.

iQ App Screens

Dokonalé spojení tvaru a funkce. To jsou naše krbová kamna LIMA iQ+. Plne vybavená kvalitní, rucne vyrábenou keramikou. Keramika s hladkým povrchem, nebo s kroužkovou texturou v ruzných barevných odstínech. Máte na výber. Mužete si zvolit naše kamna i v mastkovém provedení. Kruhovými kamny LIMA iQ+ je možné otácet. To delá kamna LIMA iQ+ vyjímecnými práve tak, jako jejich štíhlý tvar, vyvážené proporce a ušlechtilý povrch.

Výhody modelu LIMA iQ+

  • Velké, zaoblené panoramatické sklo
  • Témer celá kamna jsou opláštena keramikou,vybírat lze ze trí textur nebo v mastku
  • Snadné otevírání ze stoje
  • Kamna lze otácet
  • Ohen je viditelný v rozsahu až 225°
  • Schváleno Nemeckým institutem pro stavebnítechniku (DIBt) a individuálne testováno na tesnost