SILA PLUS

SILA PLUS poskytuje víc. Více cisté estetiky v oceli, více tepla a více štíhlosti. Má v sobe neviditelný, okolo akumulacní zásobník z magnetitu.

 

TITEL

Technologie iQ přináší revoluci v hoření krbových kamen na dřevo. Díky našemu inteligentnímu softwaru a automatické regulaci hoření je oheň a spaliny čistší než kdykoli předtím.Technologie iQ přináší revoluci v hoření krbových kamen na dřevo. Díky našemu inteligentnímu softwaru a automatické regulaci hoření je oheň a spaliny čistší než kdykoli předtím.

Více k Technologie iQ

 

TITEL

iQ+ vylepšuje technologii iQ o katalytickou technologii v těle kamen. Certifikováno ekoznačkou „Blue Angel“

Více k Technologie iQ

Sila Plus

Výška 141 cm · Šírka 47 cm · Hloubka 47 cm · Výkon 5,5 - 7,5 kW

A+

Aplikace kamna

The iQ app provides up-to-the-second information on the burning quality of the stove. It displays the performance of the fire with regard to emission behaviour and energy efficiency. The app displays the perfect time to add wood, gives tips on firing up the stove, and lets you quickly access the operating and installation instructions as well as the stove’s serial number at any time.

iQ App Screens

SILA PLUS iQ+ poskytuje víc. Více cisté estetiky v oceli, více tepla a více štíhlosti. Má v sobe neviditelný, okolo 60 kg težký akumulacní zásobník z magnetitu. Ten se postará o krásný ohen a dlouhodobé príjemné sálavé teplo. Obsluha je díky vysoko položenému ohništi pohodlná. K tomu je korpus kamen otocný, provedení ve trzy metalických barvách.

Výhody modelu SILA PLUS iQ+

  • Velké, zaoblené panoramatické sklo
  • Snadné otevírání ze stoje
  • Se 60 kg tepelne akumulacním blokem z magnetitu
  • Kamna lze otácet
  • Ohen je viditelný v rozsahu až 225°
  • Schváleno Nemeckým institutem pro stavebnítechniku (DIBt) a individuálne testováno na tesnost