SILA

Naše krbová kamna SILA jsou konfigurovatelná a tak nabízí množství ruzných variant. A navíc perfektne prezentují krásu ohne. Vaše celkem osobitá kamna SILA si mužete sestavit ciste z oceli s keramickým, nebo mastkovým obkladem.

 

TITEL

Technologie iQ přináší revoluci v hoření krbových kamen na dřevo. Díky našemu inteligentnímu softwaru a automatické regulaci hoření je oheň a spaliny čistší než kdykoli předtím.Technologie iQ přináší revoluci v hoření krbových kamen na dřevo. Díky našemu inteligentnímu softwaru a automatické regulaci hoření je oheň a spaliny čistší než kdykoli předtím.

Více k Technologie iQ

 

TITEL

iQ+ vylepšuje technologii iQ o katalytickou technologii v těle kamen. Certifikováno ekoznačkou „Blue Angel“

Více k Technologie iQ

Sila

Ocel

Výška 126 cm · Šírka 47 cm · Hloubka 47 cm · Výkon 5,5 – 7,5 kW

A+

Aplikace kamna

The iQ app provides up-to-the-second information on the burning quality of the stove. It displays the performance of the fire with regard to emission behaviour and energy efficiency. The app displays the perfect time to add wood, gives tips on firing up the stove, and lets you quickly access the operating and installation instructions as well as the stove’s serial number at any time.

iQ App Screens

Nasz piec kominkowy SILA iQ+ mozna wielostronnie konfigurowac, tak ze beda mogli sie Panstwo naprawde bawic. I oferuje ona wyjatkowo piekna prezentacje ognia. Swoja naprawde osobista SILA iQ+ moga Panstwo zlozyc po prostu ze stali z ceramika lub takze steatytem. Tak, jak sie Panstwu spodoba. Zreszta: gre plomieni i cieplo mozna nakierowac do pomieszczenia za pomoca prostego obracania korpusu – przy otwartych przestrzeniach niezrównana zaleta dla milosników ognia.

Výhody modelu SILA iQ+

  • Velké, zaoblené panoramatické sklo
  • Snadné otevírání ze stoje
  • Kamna lze otácet
  • Ohen je viditelný v rozsahu až 225°
  • V provedení ocel, mastek nebo keramika
  • Schváleno Nemeckým institutem pro stavebnítechniku (DIBt) a individuálne testováno na tesnos